chrome firefox opera safari iexplorer

Спростили процедуру оплати штрафів за порушення ПДР

17 липня 2013 о 14:30

В Міністерстві внутрішніх справ України спростили процедуру сплати штрафів за порушення ПДР, а також механізм автоматичного зарахування таких штрафів при отриманні коштів.

Ці нововведення закріплені наказом МВС №606 від 20 червня 2013 року.

Нововведення дозволять українським водіям більше не ходити в ДАІ з квитанціями про сплату штрафів за порушення ПДР, а штрафи зараховуватимуться після переказу коштів на рахунок Держказначейства.

Про це повідомив координатор реформи транспортної галузі Координаційного центру з впровадження економічних реформ при президентові України Олександр Кава.

При цьому, при сплаті штрафів громадянам необхідно буде в графі «Призначення платежу» платіжних документів зазначати код, що дозволяє ідентифікувати платіж.

Згідно з новими правилами, завантаження інформації про сплачені штрафи в автоматизовану систему «Управління фінансами МВС України» щодня о 14:00 здійснює працівник підрозділу ДАІ.

Завантажені файли автоматично генеруються в архівні транспортні файли за сплаченими штрафами. Потім працівник підрозділу ДАІ відвантажує архівні транспортні файли з автоматизованої системи «Управління фінансами МВС України», розархівовує і завантажує у НАІС ДДАІ для автоматичного зарахування сплачених штрафів.

Після завершення процесу обробки транспортних файлів формується звіт про результати автоматичного заліку. Платежі, за якими не вдалося здійснити автоматичний залік, зачитуються у ручному режимі.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/vodiyam-sprostili-proceduru-oplati-shtrafiv-za-porushennya-pdr-302673.html

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути