chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні може подорожчати кіно

31 липня 2013 о 10:10

В Україні хочуть ввести податок на показ кіно. Відповідний документ розробляє Кабінет Міністрів. Планується, що кошти від податку будуть направляти на розвиток національного кінематографу.

Щорічно сума цих відрахувань складе 100 млн грн про це пише газета «Капітал» з посиланням на інформаційно-аналітичний бюлетень Кабміну.

Щоквартальний збір стягуватимуть з демонстраторів, дистриб’юторів і прокатників фільмів у розмірі 5% від їх валового доходу, а з операторів і провайдерів телекомунікацій — у розмірі 2%.

Натомість планується скасувати держмито на кіноматеріали. Втім учасники ринку вже заявили, що такими ініціативами уряду незадоволені.

Джерело: newsmarket
Розділи: Культурна

14 грудня

Інші дати
Народився Данило Апостол
(1654, с.Великі Сорочинці, Полтавська область - 1734) — український військовий і державний діяч кінця 17 — першої половини 18 століття, гетьман Лівобережної України в 1727—1734 роках.
Розгорнути
Народився Михайло Старицький
(1840, с.Кліщинці, Черкаська область – 1904) – українського письменника, режисера, театрального і громадського діяча. Він - автор п'єс «Богдан Хмельницький», «Маруся Богуславка», «Різдвяна ніч», «За двома зайцями».
Ніч яка, Господи, місячна зоряна, Видно, хоч голки збирай, Вийди, коханая, працею зморена, Хоч на хвилиноньку в гай! Сядем укупочці тут під калиною, І над панами я пан! Глянь, моя рибонько, - срібною хвилею Стелиться в полі туман. (Михайло Старицький)
Розгорнути
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Відзначається у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
Розгорнути

Новини Дивитися всі