chrome firefox opera safari iexplorer

Харківські флористи встановили квітковий рекорд Гіннеса

25 серпня 2013 о 09:54

Флористи з Харкова встановили світовий рекорд по довжині квіткової клумби, повідомили у прес-службі міськадміністрації Харкова.

На честь 70-річчя визволення міста та Дня Незалежності України набережну річки Лопань біля скверу Стрілка прикрасили 80 тисяч жовто-синіх кольорів. Їх поєднали в безперервну лінію довжиною близько 2,8 кілометра.

Представники Книги рекордів Гіннесса підтвердили, що це майже на 800 метрів перевищує попередній рекорд, встановлений у голландському місті Тілбург в 2009 році.

За словами флористів, які працювали над рекордною клумбою, рослини сорту тагетіс і петунія невибагливі. Якщо їх добре поливати, то вони будуть цвісти до морозів. Квіти залишаться на набережній до 28 серпня, потім їх розвезуть у харківські школи.

Нагадаємо, в січні 2012 року на Різдво у Львові на V міському фестивалі Свято Пампуха був встановлений світовий рекорд — викладено малюнок з семи тисяч пампухів. Пампушний малюнок оцінив офіційний представник Книги Рекордів Гіннеса Джек Брокбенк.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути