chrome firefox opera safari iexplorer

Грошові прикмети, в які вірять українці

22 серпня 2015 о 10:32

Більшість українців свято вірить у прикмети щодо грошей. Найбільш поширені в Україні фінансові забобони з'ясували Banki.ua.

Отже, вважається, що найкраще гроші притягують самі гроші або коштовні метали. Тому жінки для притягування багатства повинні носити багато золотих прикрас. Чоловіки можуть використовувати запонки або затиск для краватки з золота.

Більшість забобонів стосується саме гаманця і його вмісту. Наприклад, гаманець має бути червоного або золотого кольору. Чоловікам підійде портмоне з червоним або золотим внутрішнім оздобленням або хоча б смужкою такого кольору.

Ще, щоб водилися гроші, необхідно носити в гаманці певним чином складену купюру номіналом один долар. При цьому валюту повинна подарувати людина більшого достатку.

Також у гаманці має лежати залізна гривня. Бажано, щоб це монета була з якоюсь особливою історією або випущена малим тиражем.

У гаманці при цьому має бути ідеальний порядок. Купюри необхідно розкладати суворо по номіналу. Великі з великими, а дрібні з дрібними. Всі вони крім того повинні лежати лицьовою стороною на схід.

Бажано старатися витрачати дрібні гроші, щоб у гаманці були лише великі купюри — вони, за повір'ям, і притягуватимуть великі доходи.

Зарплату ніколи не можна витрачати в перший день, треба, щоб вона переночувала в гаманці (у сучасних реаліях — на картці). При цьому забобонні люди уважно стежать, якими купюрами видають заробітну плату бухгалтер або банкомат — якщо новими і такими, що шурхотять, то це обіцяє надбавку до заробітної плати.

За жодних умов не можна позичати після заходу сонця. Взагалі краще не виносити гроші з будинку після заходу. Так що робити покупки краще вдень. Не можна також позичати у понеділок. Краще взагалі не проводити жодних грошових операцій у перший день тижня. А ось брати в борг не варто у вівторок, тому що віддавати буде важко.

Гроші слід брати правою рукою, а віддавати лівою.

В Україні вважається, що якщо знайшов гроші, то варто їх підібрати. Якщо знайдена монета з дефектом, то вона обіцяє щастя. Втім, японці навпаки ніколи не піднімуть чужі гроші на дорозі. В Японії це означає, що якщо ви взяли легкий подарунок від долі, вона забере у вас щось набагато цінніше.

Хоча в Україні до знайдених грошей теж упереджене ставлення. Так що якщо гроші були отримані легким шляхом, були виграні в лотерею або знайдені, то їх краще не зберігати, а відразу витратити.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Традиції

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути