chrome firefox opera safari iexplorer

Новий навчальний рік в Україні почнеться із Шевченківського телеурока

27 серпня 2013 о 09:33

У перший день нового навчального року, 2 вересня, пройде всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, присвячений вивченню творчої спадщини видатного поета і прозаїка Тараса Шевченка.

Захід буде організовано у рамках відзначення у 2014 році 200-річного ювілею з дня народження Шевченка. Розпорядження про підготовку до проведення уроку, ініційованого Міністерством освіти, підписав президент Віктор Янукович, пише DT.UA.

Шевченківський рок відбудеться 2 вересня 2013 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і транслюватиметься в ефірі Першого національного каналу.

Його буде проведено для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів країни.

Під час заняття будуть використовуватися архівні документи, відеосюжети, ілюстративні матеріали про життя і творчість Великого Кобзаря.

Нагадаємо, 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка Україна відзначить 9 березня 2014 року. Раніше Кабмін виділив Міністерству культури 90 млн гривень на підготовку і проведення святкових заходів.

Готується до ювілею і київська влада. У КМДА пообіцяли «надати пристойного вигляду» всім об'єктам столиці, пов'язаним з іменем Шевченка.

Розділи: Новини освіти

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути