chrome firefox opera safari iexplorer

Як Табачник збрехав, що пише спільну книжку із польським режисером Кшиштофом Зануссі

03 вересня 2013 о 13:44

Журналіст Юрій Луканов на своїй сторінці у мережі Facebook розповів про різницю між новинами від Міністерства освіти та реальністю.

Табачник прибрехав через Інтерфакс. Наприкінці минулого тижня з'явилася інформація, що Дмитро Табачник пише спільну книжку із польським режисером Кшиштофом Зануссі. Я написав на фірму Tor, де Зануссі знімає кіно.

Отримав відповідь. 
"Dear Mr. Lukanov,
On behalf of Mr. Zanussi I am writing to inform you that this is a misunderstanding.
Mr. Zanussi have agreed to write a separate book about Polish-Ukrainian relations for the same publishing house.
Kind regards,
Anna Ostalska
Mr. Zanussi's Assistant

«Шановинй пане Луканов! За дорученням пана Зануссі я пишу, щоб інформувати вас, що, що це непорозуміння. Пан Зануссі погодився написати окрему книжку про українсько-польські стосунки для того самого видавництва. З повагою, Анна Остальська, помічниця пана Зануссі».

Оригінал: facebook.com/yuriy.lukanov

Джерело: iPress.ua
Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути