chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві популяризують відпочинок по-українськи. ФОТО

03 листопада 2013 о 11:07

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» виступив одним із організаторів етнографічного фестивалю «Київ – серце України», що відбувся вчора у столичному парку «Перемога».

Під час фестивалю у парку можна було послухати концертну програму за участю фольклорних колективів, взяти участь у творчих та спортивних конкурсах для дітей та дорослих, безкоштовно покатати дітей на атракціонах, а також пригоститися кулішем – традиційною українською стравою, приготованою на свіжому повітрі за різними рецептами.

«Мета подібних фестивалів, які проводяться за підтримки нашого Фонду у різних районах міста Києва – повернути традицію відпочинку по-українськи, тобто сімейного відпочинку, де батьки із дітьми мають можливість весело і корисно проводити дозвілля. Це – відпочинок в контексті української культури і традицій, із залученням народних колективів. Це – здоровий відпочинок, спортивні змагання, жартівливі конкурси, розваги для дітей і молоді тощо. А також – пропагування української національної кухні як корисної альтернативи так званій «швидкій їжі», – зазначив засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

Нагадаємо, перший фестиваль «Київ – серце України» відбувся 14 жовтня у Шевченківському районі Києва, де проходили змагання між районами за кращий борщ. 2 листопада відбувся другий фестиваль, присвячений пропагуванню козацької здорової їжі – кулішу.

Наступний етнофестиваль «Київ – серце України», за словами Миколи Томенка, планується організувати з нагоди різдвяно-новорічних українських традицій.

 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com

banner-572x286

«Рідна країна»

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути