chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві обмежать рух транспорту через святкування 70-річчя визволення

05 листопада 2013 о 16:14

У центральній частині Києва у середу, 6 листопада, буде тимчасово закритий рух транспортних засобів під час проведення заходів з відзначення 70-ї річниці визволення міста.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«5 листопада з 21:00 до 23:00 проїзд буде заборонено на вул. Хрещатик від Європейської до Бессарабської площі (відбудеться репетиція військово-історичної ходи). Ця ж ділянка буде закрита для руху автотранспорту і 6 листопада з 10:45 до 12:30», — зазначається у повідомленні.

Заборона руху транспорту також діятиме з 12:30 до 22:00 6 листопада на ділянці від вул. Інститутської до Б.Хмельницького.

З 9:00 до 11:30 у цей день транспорт не зможе пересуватися вул. Московською від Арсенальної площі до Кловського узвозу.

Тимчасово буде припинено рух транспортних засобів з 10:30 до 12:00 під час урочистої ходи до могили Невідомого солдата, що відбудеться за маршрутом: вул. М. Грушевського (від Кріпосного провулку) – Арсенальна площа – вул. І. Мазепи – площа Слава – вул. Лаврська (до Лаврського провулку).

Діятиме 5 та 6 листопада й обмеження на паркування транспортних засобів на зазначених вулицях, а, за потреби — і заборона провадження цього виду діяльності, уточнили у КМДА.

Як повідомлялося, у зв'язку зі святкуванням 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників 6 листопада у столиці оголошено вихідним днем.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Суспільство

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі