chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві весь транспорт зупинять на одну хвилину

31 жовтня 2013 о 15:13

Наступного тижня, 5-6 листопада, рух транспорту в столиці буде обмеженим у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення Києва від фашистських окупантів рух. 

Так, 5 листопада з 21:00 до 23:00 проїзд буде заборонено на вул. Хрещатик від Європейської до Бессарабської площі. Ця ж ділянка буде закрита для руху автотранспорту і 6 листопада з 8:00 до 12:30. 

З 12:30 до 22:00 6 листопада діятиме заборона руху транспорту на ділянці від вул. Інститутської до Б. Хмельницького. 

Також у разі необхідності може бути тимчасово призупинений рух транспортних засобів під час урочистої ходи до могили Невідомого солдата, що відбудеться 6 листопада з 10:00 до 11:30 за маршрутом: вул. М. Грушевського (від Кріпосного провулку) – Арсенальна площа – площа Слава – вул. І. Мазепи – вул. Лаврська (до Лаврського провулку). 

Крім того, столична влада проситиме ДАІ сприяти в організації на вулично-дорожній мережі Києва призупинення руху транспортних засобів упродовж 1 хвилини та подання ними звукового сигналу о 12:05 6 листопада. Зупинить рух у цей час і пасажирський транспорт загального користування, окрім метрополітену. 

Нагадаємо, що Кабмін дозволив зробити 6 листопада вихідним днем у Києві. Вихідний буде в Київської міськадміністрації і підприємств, які перебувають у комунальній власності.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути