chrome firefox opera safari iexplorer

На проведення в Україні дитячого «Євробачення-2013» виділено 25 млн. грн

12 листопада 2013 о 18:10

На підготовку та проведення в Україні дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2013» виділено 25 млн. грн. Відповідно до рішення Уряду від 7 листопада, розпорядником бюджетних коштів на ці цілі визначено Національну телекомпанію України.

Так, Кабінет Міністрів вніс зміни до чинних нормативно-правових актів з метою уточнення відповідальних виконавців бюджетної програми 1701170 «Інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках та інших заходах» у розділі підготовки та проведення в Україні дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2013». Зокрема, постановою Уряду від 7 листопада 2013 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2006 № 1404 «Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та у Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 451.

Відповідно до цієї Постанови розпорядником бюджетних коштів у сумі 25 мільйонів гривень, виділених на підготовку та проведення дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2013», визначено Національну телекомпанію України.

Як відомо, 25-30 листопада 2013 року в м. Києві проходитиме дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2013».

Після успішного проведення в Україні пісенного конкурсу «Євробачення» у 2005 році та дитячого пісенного конкурсу «Євробачення» у 2009 році Україна отримала нову унікальну можливість заявити про себе на цілий світ, запросивши талановитих юних виконавців пісні з європейських країн для участі у дитячому пісенному конкурсі.

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути