chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України з біатлону завоювала «бронзу» на Кубку світу

25 листопада 2013 о 10:22

Збірна України з біатлону успішно стартувала в новому сезоні Кубка світу. Українці у складі Олени Підгрушної, Валентини Семеренко, Сергія Семенова і Андрія Дериземлі завоювали бронзову медаль в змішаній естафеті.

Про це повідомляє «Взгляд».

«До початку перегонів Україну не розглядали як серйозного претендента на медалі попри успішний виступ „жовто-синіх“ минулого сезону. Проте впродовж всього етапу українці трималися в групі лідерів, а на фінальний забіг і зовсім вийшли на 5 місці. Вдала стрільба Андрія Дериземлі і жахливі промахи суперників дозволили українцям посісти місце на п'єдесталі», — йдеться в повідомленні.

Трійка призерів першого етапу кубка світу з біатлону:

1. Чехія (Віткова, Соукалова, Вітек, Моравець) – 1:16.08
2. Норвегія (Бергер, Сулемдал, Крістіансен, Бое) – +10.2
3. Україна (Підгрушна, Вал. Семеренко, Семенов, Дериземля) – +1:11.2

Джерело: Укрінформ
Розділи: Спорт в Україні

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути