chrome firefox opera safari iexplorer

Обережно:міліція попередила, що штурмом буде відбивати адмінбудівлі

02 грудня 2013 о 12:12

Київська міліція попереджає, що буде вживати заходів зі звільнення захоплених адмінбудівель, якщо мітингувальники не покинуть їх самі. Про це йдеться в заяві київської міліції.

Міліція Києва нагадує, що самовільне захоплення адміністративних будівель є протизаконним і пропонує мітингувальникам добровільно залишити адмінбудівлі, пише Інтерфакс-Україна.

«Столична міліція попереджає, що у разі невиконання законних вимог правоохоронці будуть вживати відповідних заходів по звільненню будівель від порушників», — йдеться в заяві.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці ведуть переговори з людьми, які утримують будівлю Київської міської адміністрації і Будинок профспілок.

У Будинку профспілок, як повідомлялося, розмістився штаб національного опору.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі