chrome firefox opera safari iexplorer

Театр оперети «забули» профінансувати?

23 лютого 2011 о 17:21

Київський національний академічний театр оперети може припинити своє існування у зв'язку з тим, що Київська адміністрація не передбачила в бюджеті міста на 2011 рік 20 мільйонів гривень для цього закладу.

Про це заявив депутат Київради Олександр Бригинець.

За його словами, ці гроші йдуть винятково на заробітну плату співробітникам театру.

«Колектив обурений, що зараз він змушений одержувати лише 50% від передбаченої зарплати. Частина співробітників готова на екстремальні дії, які поки вдається стримувати керівництву театру обіцянками, що гроші от-от виділять. Але грошей немає й нинішнім варіантом змін у бюджет міста фінансування не передбачене», — заявив депутат.

Бригинець також звернув увагу на те, що в цьому випадку мова не йде про 20% надбавки, а всього лише про передбачені виплати.

«Я б не радив владі гратися з недоплатою цілих 50% зарплати. Це дуже важлива цифра для будь-якої родини. Актори — відомі люди, і якщо вони зважаться на відвертий протест, їх, звичайно ж, почує й преса, й громадськість. Але тоді рейтинг нової київської влади упаде ще нижче. Тому краще знайти необхідні гроші, або відверто сказати «місту такий театр не потрібний», — сказав депутат.

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі