chrome firefox opera safari iexplorer

13 автобусів зі Львова годину простояли на трасі Київ-Чоп, – Корнат

10 грудня 2013 о 12:06

13 автобусів, що вирушили вчора ввечері зі Львова до Києва, понад годину простояли на трасі Київ-Чоп. Інспектори ДАІ не пропускали автобуси, мотивуючи це поганими погодними умовами. Однак згодом транспорт таки виїхав до столиці. Про це ZAXID.NET повідомив один із координаторів обласного штабу Андрій Корнат.

За його словами, по дорозі автобуси зупиняли в Гамаліївці, що біля Львова, у Бродах. «Також були зупинки на Рівненщині. Але тут інспектори ДАІ питали, куди люди їдуть, і бажали щасливої дороги. У Львівській області стояли близько години», – сказав Андрій Корнат.

Він додав, що після того, як на прохання керівника обласного штабу Петра Колодія звернулися до керівника міліції Львівщини Олександра Рудяка, пости ДАІ розблокували рух транспорту.

За словами Корната, правоохоронці казали, що оголошено штормове попередження та спостерігається ожеледиця на трасі. «Мовляв, замітає дорогу під Житомиром. Насправді дорога була нормальна. Перевізники казали, що все добре… Але частина автобусів, почувши про ДАІ, узагалі поїхали через Тернопіль, оминаючи трасу Київ-Чоп», – сказав Андрій Корнат.

Відтак, вчора у Київ зі Львова організовано виїхали ще 700 осіб, не враховуючи людей, що їхали приватним транспортом чи потягами.

«З поверненням з Києва до Львова найскладніше було в неділю, адже до Києва прибула велика хвиля людей. Нам довелося дозамовити ще чотири автобуси на Львів, тобто 234 місця», – сказав Андрій Корнат.

Зазначимо, більшість учасників акції протесту запевняють, що готові перебувати на Майдані стільки, скільки буде потрібно, щоб добитися результату.

Додамо, що в ніч з 9 на 10 грудня силовики зачистили барикади, що знаходилися в районі Верховної Ради та Адміністрації Президента. Однак загалом ніч на Майдані пройшла спокійно.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути