chrome firefox opera safari iexplorer

18 грудня в столиці України розпочнеться «Різдвяний Арсенал»

10 грудня 2013 о 17:03

В межах заходу провідні видавництва представлять найкрасивіші дитячі книжки і мистецькі видання. Відбуватимуться авторські читання від улюблених дитячих письменників, а також численні майстер-класи, на яких дітлахи зможуть навчитися робити святкові листівки, ялинкові прикраси і подарунки власноруч.

На головній музичній сцені для відвідувачів співатиме Київський дитячий хор «Щедрик» і танцюватиме переможець телевізійного шоу «Танцюють всі» Василь Козар разом зі своїм хореографічним театром. Юних відвідувачів чекатиме інноваційний освітній проект для дітей і підлітків «Арсенал ідей», котрий підготував нові святкові наукові і творчі цікавинки.

19 грудня для дітей влаштують «зустріч зі Святим Миколаєм».

Триватиме святковий ярмарок з 18-го до 29-го грудня у Мистецькому Арсеналі.

Джерело: Вголос
Розділи: Новини культури

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути

Новини Дивитися всі