chrome firefox opera safari iexplorer

До Києва прибувають внутрішні війська

12 грудня 2013 о 10:16

До Києва додатково прибувають автобуси із “Беркутом” та внутрішніми військами. Про це УНН повідомили у МВС.

За словами пресс-служби міліції, нові сили тягуються до столиці, аби замінити правоохоронців, котрі брали участь у подіях на Майдані.

«Що б там не казали мітингувальники, але міліція – це також живі люди. Ось вже кілька діб поспіль правоохоронці знаходяться у стані повної готовності до охорони правопорядку. Тому бійцям також треба відпочивати. Багато хто з них захворів. Тому нові сили міліції прибувають до Києва на заміну», — зазначили в міліції.

Там також додали, що наразі точної цифри, скільки міліціонерів захворіли, травмовані та госпіталізовано – назвати важко, оскільки ці дані постійно змінюються.

Нагадаємо, за ніч проти 11 грудня та ранок 11 грудня надійшло понад 100 повідомлень про постраждалих у сутичках між мітингувальниками та правоохоронцями.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Суспільство

30 червня

Інші дати
30 червня відзначають:
  • День молодіжних і дитячих громадських організацій України.
  • Міжнародний день астероїда.
Розгорнути
Народилася Матільда Климовська
(1899, м. Пенза, Росія - 1974) - український скульптор. Працювала в галузі станкової та декоративної скульптури. Серед найвідоміших праць: погруддя С. Міхоелса, Т. Шевченка, "Онєгін і Тетяна в саду"  та ін.
Розгорнути
Народився Роман Шухевич
(1907, м.Львів – 1950) - український політичний та державний діяч, командуючий УПА.  
«На західних землях України твориться Українська Влада, яка підпорядкується Українському Національному Урядові, що створиться у столиці України — Києві з волі українського народу.» (З Акту відновлення Української Держави 30.06.1941 року).
Розгорнути