chrome firefox opera safari iexplorer

Двоє українських фігуристів вийшли у фінал чемпіонату Європи

17 січня 2014 о 11:00

У Будапешті проходить європейський форум з фігурного катання, який вважається для більшості учасників останньою перевіркою сил перед Олімпійськими іграми.

Українські фігуристи Наталія Попова і Яків Годорожа вдало пройшли виконання короткої програми на чемпіонаті Європи у Будапешті.

20-річна Попова набрала в сумі 47,01 балів і тепер виступить у фіналі. Те саме вдалося виконати і 20-річному Годорожі — щоправда одеський спортсмен через більш щільні результати суперників виявився зі своїми 57,09 пунктами аж на 21-й сходинці турнірної таблиці, але в підсумку пройшов кваліфікацію.

Фінальні прокати у жінок відбудуться 17 січня у вечірню сесію, а удень на лід льодової арени столиці Угорщини вийдуть чоловіки.

Втім, розраховувати на медалі у Будапешті, як це було 10 років тому, коли на ЧЄ-2004 вперше на третю сходинку п'єдесталу піднялися майбутні призери Ігор у Турині-2006 в танцях Олена Грушина і Руслан Гончаров, а срібло завоювала Олена Ляшенко, сьогодні українцям можна хіба що у мріях. По-перше, занадто великий відрив перед вільною програмою, по-друге, обидва спортсмени — молоді і поки не показують таку необхідну для вдалих результатів стабільність.

Слід зазначити, що крім одиночного катання Україну представлено в Будапешті спортивними та танцювальними парами. Ці спортсмени, так само як і Годорожа з Поповою пробилися до складу олімпійської збірної, тому для них континентальна першість також стане хорошим іспитом перед Сочі. Однак можна з жалем сказати, що танцювальний дует Шивон Хікін-Кенеді і Дмитро Дунь у підсумку показали дуже слабкий прокат у короткій програмі і не зуміли пробитися у фінал.

Спортивна пара Юлія Лаврентьєва та Юрій Рудик вийде на лід з короткою програмою в ранкову сесію 17 січня.

Нагадаємо, що відбір в олімпійську команду України відбувся на чемпіонаті України, який пройшов у рамках міжнародного турніру Ukrainian Open у грудні 2013 року.

Джерело: ZN.UA
Розділи: Спорт в Україні

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути