chrome firefox opera safari iexplorer

Через події на Грушевського з національних телеканалів змінив сітку тільки «1+1»

20 січня 2014 о 16:36

19 січня сутички між мітингувальниками та правоохоронцями у Києві на вулиці Грушевського активно висвітлювали інтернет-мовники та інформаційні телеканали. Національні телеканали, окрім «1+1», сітки мовлення не змінювали.
 
Наживо трансляцію з вулиці Грушевського вели канал «24», 5-й канал, «Еспресо.TV», «112» та ТВІ. Також стрім-трансляції були на Hromadske.tv, «Спільнобачення» та «Радіо Свобода». Щопівгодини новини виходили на «Радіо-Ера ФМ».
 
Одну з найбільш якісних картинок 19 січня подавав канал «Еспресо.TV», її також час від часу транслювали канал «24» і Hromadske.tv.

Канал «24» транслював події «наживо», новини виходили постійно у звичному режимі. На 5-му каналі також йшла пряма трансляція, яка чергувалась з випусками новин.
 
На каналі «112» ведучі у студії проекту «Культурна революція» обговорювали події у центрі Києва, у лівому нижньому кутку йшла пряма трансляція подій.
 
Національні канали, окрім «1+1» сіток мовлення не змінювали: в ефір виходили фільми та серіали. На Першому національному йшов концерт Андрія Демиденка. На «1+1» збільшили випуск «ТСН-тиждень», виходили прямі включення.
 
На решті каналів випуски новин виходили у звичному режимі, спецвипусків інформаційних каналів не було.
 
На каналі Tonis, який позиціонує себе як перший соціальний канал, 19 січня взагалі були відсутні випуски новин. Як уточнили у прес-службі, в ефір виходили лише міжнародна програма «Світ за тиждень», яка висвітлює події, що відбувалися у світі протягом тижня.
 
«Наразі телеканал Tonis має статус першого соціального телеканалу і опікується питаннями суто соціальної та соціально-економічної проблематики. Канал свідомо оминає політичні теми і у випусках новин зосереджується на питаннях пенсійної, медичної реформи, соціальних виплат, удосконалення адміністративних послуг тощо. Тому канал не відправляв знімальні групи на вул. Грушевського 19 січня», — зазначили у прес-службі.

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути