chrome firefox opera safari iexplorer

На Заході України з травня стартує мережа «Радіо 24»

29 березня 2011 о 12:35

Згідно з результатами конкурсу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, «Радіо 24» отримало право на радіомовлення у Львові, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Тернополі.

Як повідомив 29 березня під час прес-конференції генеральний директор ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс»/ ТРК «Праймедіа» («Радіо «24») Роман Андрейко, досі радіо здійснювало технічне мовлення на частоті 102,1.

«З травня ми плануємо запустити мережу «Радіо 24» у Західній Україні», – наголосив Роман Андрейко. Він додав: «Сподіваюсь, на наступній прес-конференції розповісти вам про запуск мережі в інших регіонах України».

Своєю чергою програмний директор «Радіо «24» Марта Більська зазначила: «Ми зазіхнули на унікальність. Адже в Україні немає жодної радіостанції, яка мала б однаково сильну музичну та інформаційну сторони. У нас не буде типового розважального ефіру. Основна роль належить не ведучим чи діджеям, а журналістам… Зі Львова йтимуть новини на Західну Україну, більшість ефіру творитиметься тут, але кожне місто отримає потрібну місцеву інформацію».

Заплановано, що окремі випуски новин на «Радіо 24» будуть присвячені економічній, культурній, технологічній тематиці, а також виходитимуть авто-новини, ІТ-новини, новини кіно, шоу-бізнесу, курси валют, ціни на пальне тощо.

Відповідаючи на запитання журналістів, Роман Андрейко зазначив, що не бажає називати обсяги інвестицій у «Радіо 24», однак запевнив, що проект «вийде в плюс» через півтора-два роки.

«Наразі в Україні не дуже весела економічна ситуація, але ринок радіореклами росте», – пояснив він.

Ефір обслуговує близько 20 осіб: наразі на радіо працює 9 журналістів, крім того, у редакції існує ще дві вакансії. Також на стадії розробки перебуває сайт нового радіо.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути