chrome firefox opera safari iexplorer

Майдан ухвалив рішення: опозиція виходить з переговорів з владою

24 січня 2014 о 10:15

На Майдані Незалежності учасники Євромайдану та лідери опозиції ухвалили рішення про вихід з переговорного процесу з владою та розширення території Майдану до вул. Ольгінської.

Про це за загальним рішенням заявили Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

Спілкуючись з Євромайданом, Тягнибок розповів, на які кроки готова влада, якщо мітингарі підуть на перемир'я.

«Відповідно якщо не погоджуємось, репресії з боку влади продовжуються. Яке рішення ухвалюємо?», -  спитав Тягнибок у присутніх на Майдані та попросив проголосувати.

Майдан проголосував за те, щоб вийти з переговорного процесу, що «кожен взяв на себе відповідальність за те, що активно продовжить боротьбу, але наші побратими лишаються в ув'язненні».

«Ми йдемо на подальшу боротьбу, але за умови, що це є дисципліна, виконання наказів і єдине військо», — поставив умову Тягнибок, з якою Майдан також погодився.

У свою чергу лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк проголосив Грушевського територією Майдану.

«Звертаюсь до Андрія Парубія розширити територію Майдану по вулиці Інститутській до Ольжича (мається на увазі вул.Ольгинська поблизу ст.м.Хрещатик)», — наголосив Яценюк.

Разом з тим Яценюк також закликав Майдан до дисципліни.

«Ніхто не робить ніяких кроків крім тих, які погоджені.  Ми проводимо далі переговори, щоб добитися реального результату, а не того, щоб нам пообіцяли і не виконали», — заявив Яценюк.

«Звертаюсь до кожного: виключно мирний протест. Тримаємо оборону, і ні кроку назад. Дисципліна, порядок і відповідальність», — закликав Яценюк.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути