chrome firefox opera safari iexplorer

Мобільними телефонами володіють 88% українців — дослідження

04 лютого 2014 о 14:20

Проникнення мобільного зв'язку в Україні на кінець 2013 року становило 88% населення країни, повідомляється в звіті Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Згідно з проведеним опитуванням, 51% жителів України мають лише особистий мобільний телефон, а 37% громадян є власниками одночасно й мобільного, й домашнього телефонів. При цьому лише домашній телефон є у 6,1% опитаних українців, а жодного пристрою немає в кожного сімнадцятого респондента (5,9%).

За даними інституту, найбільший приріст користувачів виключно мобільного зв'язку відбувся серед жителів сіл і становив 62% всього сільського населення (зростання на 6,5%). При цьому проникнення мобільного зв'язку серед міських жителів країни наприкінці 2013 року становило 46% (зростання на 3%).

Найбільш активними користувачами мобільних телефонів минулого року були чоловіки (52% від загальної кількості опитаних) і молоді люди віком від 18 до 29 років (66%).

У свою чергу, лише стаціонарним домашнім телефоном частіше користуються люди у віковій групі 70 років і старші (25,5%).

У ході проведення дослідження в період із лютого по листопад 2013 року було опитано понад 2 тис. респондентів, що проживають на всій території України, віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Довідка УНІАН. Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) — це приватна українська компанія, яка співпрацює з Національним університетом «Києво-Могилянська академія». КМІС був заснований у 1990 році як дослідницький центр Соціологічної асоціації України, а з 1992 року перетворений у приватне підприємство.

На сьогоднішній день до складу КМІС входять департаменти, які спеціалізуються на проведенні соціально-економічних, маркетингових, політичних досліджень, досліджень здоров'я, а також департамент консалтингу та аудиту досліджень.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути