chrome firefox opera safari iexplorer

Бюджети Олімпійських ігор (інфографіка)

11 лютого 2014 о 09:27

Інфографіка: бюджети Олімпійських ігор

Популярна тема для обговорення, яка знову почала лунати останніми днями – це витрати на проведення Олімпійських ігор. За останні 20 років найголовнішу спортивну подію планети приймали в себе більше десятка країн, і жодного разу не обійшлося без збільшення початково запланованого бюджету. Ми вирішили візуалізувати це питання за допомогою інфографіки.

Найскладніше, з чим довелось зіткнутись – це різні варіанти підрахунку, і, власне, різні оцінки кожної з Олімпіад, які можуть відрізнятись у 1,5 а то й два рази, що досить суттєво. Одне з найґрунтовніших досліджень на цю тему – стаття Olympic Proportions: Cost and Cost Overrun at the Olympics 1960—2012 (PDF) з Оксфордського університету, яка і була взята за основу для цієї інфографіки.

Сьогоднішня Зимова Олімпіада в Сочі – найдорожча з усіх за вартістю проведення: на неї було витрачено понад $51 млрд.

 

Джерело: Inspired
Розділи: Спорт в Україні

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути