chrome firefox opera safari iexplorer

IV Міське свято кави – “На каву до Львова”

Дата події:24-26 вересня 2010 року
Місце події:м. Львів, Площа Ринок
Більше про подію:

Вже вчетверте Львів запрошує львів’ян та гостей міста «На каву до Львова»! Ароматна кава вже давно стала невід’ємним символом найромантичнішого міста України — саме до Львова приїжджають, щоб насолодитись справжньою кавою, а мешканці міста є знаними кавоманами.

Програма свята

24 вересня, п’ятниця

18:00 — Виїзд короля та королеви в тур
18:00 – 20.00 – Павло Табаков та Vita Orchestra
20:00 – Виступ одного з найдавніших джазових колективів Львова «Дзиґа Джазз Квартет»
21:00 – Вечірні кавові кінопокази

25 вересня, субота

12:00 – Виїзд короля та королеви в тур
12:00 — Майстер-клас відомого майстра з приготування кави – Луїджі Луппі – в ресторані «Бьянко Россо пастерія», пр. Свободи, 6/8.
12:30 – 15:00 –Денна кавова та дитяча програма
15:00 — Чемпіонат баріста
17:30 – 20:00 – Джазовий колектив Марка Токара
20:00 – Театральна фінсько-українська вистава «Целофан»
21:30 – Вечірні кавові кінопокази

26 вересня, неділя 

12:00 — Виїзд короля та королеви в тур
12:30 — 16:30 – Денна кавова та дитяча програма
18:00 – нагородження кав’ярень-переможниць за номінаціями
19:00 – виступ камерного оркестру «Віртуози»
20:30 – Вечірні кавові кінопокази

Кожен гість свята зможе в цей період відвідати кав’ярні, які є учасниками КАВОВОГО ТУРУ, скуштувати «святкову» каву та віддати свій голос за найулюбленіший «кавовий» заклад.
Цьогорічне свято розширюється за межі дворику Ратуші і займатиме ще і північну сторону площі Ринок, де буде влаштовано Кавовий ярмарок та встановлено урочисті кавові арки з екранами.
І, звичайно, кави на святі буде неймовірно багато і усіх видів: від традиційних філіжанок до неповторних кавових коктейлів!

Чемпіонат баріста.
В рамках фестивалю відбудеться битва між найкращими барістами кожного закладу-учасника. Судитимуть найпрофесініших представників львівських кав'ярень жюрі, що складатиметься з експертів майстерства баріста, а очолюватиме жюрі поважний гість фестивалю – баріста світового рівня Луїджі Луппі.
25 вересня до Львова завітає Луїджі Луппі – один з найвідоміших баристів світу та офіційний представник кави Musetti для того, аби розширити рамки «еспрессобачення» баристів, провести майстер-клас з приготування кави у Львові в італійському ресторані «Bianco Rosso pasteria». Покаже, як правильно готувати каву еспрессо і спробує довести львів’янам, що варити каву еспрессо – це справжнє мистецтво під назвою «еспрессіонізм».
Голосування за найкращу кав'ярню

За три роки проведення свято вже набуло свого стилю — коли окрім вечірньої програми у подвір’ї Ратуші, відбувається щорічне голосування за найкращу кав’ярню серед найкращих закладів Львова, а 25 та 26 вересня “Кавові” Король та Королева відправляться в КАВОВИЙ ТУР, щоб обрати «найкавовіший» заклад нашого міста.
Свято розвивається і збільшується у масштабах. Цього року окрім основної номінації «Найкраща кав’ярня» буде запропоновано ще три:

«Кавова легенда Львова» — найлегендарніша львівська кав’ярня

«... і до кави» — тут боротимуться кав’ярні, що пропонують неповторні ласощі до кави і не лише ласощі
«Відкриття року» — найцікавіша кав’ярня, що відкрилась протягом року від останнього свята «На каву до Львова»

Переможець у головній номінації набирає голоси у трьох формах:

— Голосування на сайті фестивалю, що стартує з 22 вересня та триватиме до 26 вересня (30%)
— Голосування у самих кав’ярнях за допомогою бюлетнів (50%)
— Вибір кавових Короля та Королеви (20%)

Переможців кожної з інших номінацій обиратиме авторитетне експертне журі.

http://www.coffeefest.lviv.ua/2010/

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути