chrome firefox opera safari iexplorer

Львів запрошує на каву

28 вересня 2012 о 12:21

28-30 вересня у Львові відбудеться VI Міське свято кави – «На каву до Львова».

Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міської ради, родзинкою Фестивалю кави буде те, що цього року відвідувачам свята запропонують скуштувати рекордну для таких заходів кількість сортів кави від усіх найкращих кав’ярень Львова.

«Найкращі кав’ярні міста запропонують найсмачніші сорти кави з усього світу, ексклюзивні кавові коктейлі та солодощі до кави, особливості рецептів яких традиційно для Львова не розголошують, щоб зберегти фірмовість. Під час свята кав’ярні облаштовують міні-версії своїх закладів просто на Кавовому ярмарку у центрі міста – на площі Ринок», — повідомили УНІАН організатори кавового свята у Львові компанія «Дік-Арт».

Також під час свята біля міської Ратуші буде встановлено «Кавову пошту», де усі гості свята зможуть відправити ексклюзивні кавові листівки зі Львова у будь-яку точку планети.

„Інтригуючим моментом свята стане прибуття кавових Короля та Королеви, які вирушать у тур в пошуках найгостиннішої кав’ярні із найсмачнішою кавою. Здивують і цьогорічні дизайнерські костюми та кортеж королівських персон”, — зазначається у повідомленні.

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути