chrome firefox opera safari iexplorer

Як перейти на здорове харчування

17 березня 2014 о 15:31

Змінити свої звички складно, але можливо — ми дамо кілька порад, які допоможуть вам це зробити.

Бутерброди з солодкою газованою водою, чіпси, сухарики, тістечка, а ще й на ніч — дуже смачно і ситно, але дуже шкідливо. Ви можете закривати очі на цей факт. Але рано чи пізно організм позбавить вас можливості це робити: проблеми зі здоров'ям не змусять себе чекати.

І тоді ви задумаєтеся про те, що пора внести поправки в свій раціон. Проте всі благі наміри часто призводять до все того ж засмаженого стейку з не менш засмаженою картоплею на вечерю і улюбленому тортику на десерт. Загалом простіше сказати, ніж зробити.

Ми дамо вам кілька порад щодо того, як все-таки змінити своє ставлення до їжі і перейти на здорове харчування.

Самоосвіта
Завжди простіше знайти в собі силу волі щось зробити, коли ви точно знаєте, навіщо це вам потрібно і яку користь ви з цього не витягнете. Почніть читати статті та книги про користь або шкоду певних продуктів, цікавтеся фільмами і роликами на тему здорового харчування. Це допоможе вам визначити слабкі місця у вашій дієті і отримати необхідну мотивацію.

Мотивація
Що може бути огидніше, ніж величезний, весь у жирових складках, живіт, опухлі ноги,  потрійне підборіддя і жахливий запах з рота? В інтернеті можна знайти величезну кількість зображень хворих на ожиріння людей і вдосталь поглянути на них. Вам таке треба? Ні? Чим не мотивація.

Поступовість
Нові — здорові продукти в свій раціон потрібно вводити поступово, по одному. Різка зміна звичного раціону завжди викликає негативну реакцію організму, тому і немає сенсу в один момент перемикатися з однієї дієти в іншу. Звикайте до нових смаків потроху.

Так, це буде нелегко. Можливо, на відмову від старих звичок у харчуванні піде не один тиждень, може навіть і не один місяць. Зате організм буде вам безмежно вдячний — ви здивуєтеся, наскільки краще станете відчувати себе і виглядати.

Джерело: ТСН
Розділи: Здоровий спосіб життя

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути