chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні реєстрація в домені .УКР стала відкритою

07 квітня 2014 о 17:36

В Україні з 4 квітня будь-хто може зареєструвати доменне ім’я в домені .УКР.

У повідомленні зазначено, що завершена дія останніх обмежень для відкритої реєстрації доменних імен в домені .УКР. «Строк реєстрації може становити від 1 до 10 років», – сказав Володимир Семиноженко.

Процес реєстрації в домені .УКР розпочався з 20 серпня 2013 року. Спочатку протягом п’яти місяців у домені діяв період пріоритетних реєстрацій, під час якого можливість зареєструвати доменні імена в домені .УКР мали органи державної влади, органи місцевого самоврядування, власники торговим марок, підприємства та інші об’єкти інтелектуальної власності. Потім діяв перехідний період, під час якого реєстрації дозволялися виключно на 10 і 5 років реєстрації.

Загалом за час пріоритетної реєстрації та перехідних періодів у домені .УКР зареєстрували 3970 доменних імен.

Національний кириличний домен .УКР був делегований Україні 28 лютого 2013 року.

Джерело: Вголос
Розділи: Суспільство

9 липня

Інші дати
Народився Михайло Слабченко
(1882, м.Одеса - 1952) – український історик і правник. Автор 13 праць і понад 200 статей, присвячених майже всім  періодам історії України виданих українською, російською, німецькою та ін. мовами.  
«Де б я не був, в яких би умовах не перебував, я завжди служив науці. І дещо для науки я зробив. Я поклав підвалини для історії українського права періоду Гетьманщини, я відкрив економічну історію України, я побудував нову історію України. Що гірше, що краще, з більшими чи меншими помилками, але це було мною зроблено». (Михайло Слабченко)
Розгорнути