chrome firefox opera safari iexplorer

Для в’їзду в центр Львова треба отримати перепустку

25 квітня 2014 о 10:21

Відтепер львів'янам для в’їзду у центр міста треба отримати перепустку. Якщо львів'яни, які проживають на вулицях, які обмеженні рухом і є пішохідною зоною, і мають авто, їм необхідно звернутися до Галицької районної адміністрації для отримання перепуски.

Про це в ефірі ток-шоу «Відверта розмова» сказав радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід.

За словами радника мера, для того, щоб отримати таку перепустку львів’янам потрібно особисто прийти в райадміністрацію та показати відповідні документи. «Йдеться про внутрішній паспорт з пропискою, а також техпаспорт на автомобіль», – зазначив Шмід.

«Це ті ж самі перепустки, які видавалися задовго до початку роботи боллардів у центрі Львові. Їх термін дії рік, і поки що їх має лише 46 людей», – сказав радник мера і додав, що вони також будуть дійсними для в’їзду у центральну частину міста.

Нагадаємо, що 26-27 квітня у центрі Львова у тестовому режимі працюватимуть болларди, що обмежить в’їзд у пішохідну зону приватного транспорту.

За спеціальними перепустками, виданими Галицькою РА, за нагальної потреби чи з вантажем на 15 хв можуть в’їжджати мешканці пішохідної зони без права паркування.

Біля боллардів чергуватимуть працівники ЛКП «Львівавтодор», ДАІ, які координуватимуть пропуск приватних авто, передаючи інформацію на диспетчерський пульт.

У центральній частині міста встановлять інформаційні таблички про роботу боллардів та обмежений в’їзд на територію пішохідної зони.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути