chrome firefox opera safari iexplorer

Змінити місце голосування можна до 19 травня – голова ЦВК

15 травня 2014 о 15:33

Для того, щоб взяти участь у позачергових виборах президента України, виборці, які 25 травня не можуть проголосувати за місцем своєї реєстрації, мають подати заяву з проханням змінити місце голосування.

Як заявив в ефірі Радіо Свобода голова Центральної виборчої комісії України Михайло Охендовський, до 19 травня необхідно подати таку заяву до будь-якого органу ведення державного реєстру виборців, що розташований на неокупованій території України. Іншої можливості проголосувати на позачергових виборах президента не передбачається.

«Для мешканців Криму достатньо подати лише таку заяву і пред’явити паспорт із зареєстрованим місцем проживання в Криму або в Севастополі. Іншим громадянам України необхідно подавати й інші документи, які обґрунтовують необхідність зміни місця голосування. Це може бути найм житла, постійна робота не за місцем проживання, необхідність догляду за близькими тощо», – сказав голова ЦВК.

Також Охендовський додав, що на сьогодні можливістю змінити місце голосування скористалися більш ніж 1800 громадян, які зареєстровані в Криму і в місті Севастополь. За його словами, ця цифра постійно збільшується, в тому числі і завдяки інформаційній кампанії, яка розпочалася в загальнонаціональних засобах масової інформації.

Загалом на території України вже відкрили і підготували до роботи понад 32 тисячі виборчих дільниць, заявив голова ЦВК.

Розділи: Суспільство

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути