chrome firefox opera safari iexplorer

У туристичному рейтингу Україна поряд із Гватемалою

09 березня 2011 о 10:54

У міжнародному туристичному рейтингу Україна опустилася на 8 позицій і тепер займає 85-е місце між Намібією і Гватемалою.

Складає такий рейтинг конкурентоспроможності туристичного ринку організація «Всесвітній економічний форум», інформує «Фокус».

У цьому році оцінювалися 139 країн. У рейтингу-2009 Україна займала 77-у позицію із 133-х.

У європейському регіоні Україна випередила тільки Вірменію, Боснію і Герцеговину та Молдову.

«Враховуючи їх слабкий розвиток, ці країни потребують значних інвестицій для модернізації інфраструктури, необхідної для підтримки сфери туризму і подорожей», — зазначають укладачі рейтингу.

Законодавство, що регулює туристичну галузь, не дало Україні піднятися вище 64-го місця в цій позиції. Ще гірше йдуть справи з безпекою — 82-е місце.

Міжнародні експерти розвіяли ілюзії і з приводу багатого людського, культурного і природного потенціалу нашої країни. За цим показником Україна – 118-та.

Автори рейтингу трохи підсолодили пігулку, виставивши Україні високий бал за таким показником як «здоров'я та гігієна» — 17-е місце і «доступність ринків» — 20-е.

При цьому справи на митниці залишають бажати кращого. Україна потрапила у другу сотню як за ефективністю роботи митниці, так і за прозорістю діяльності прикордонників.

«Незважаючи на те, що європейський регіон в цілому відкритий для торгівлі і переміщення людей, деякі країни відстають», — наголошується в рейтингу.

Серед таких, відстаючих, згадані Боснія і Герцеговина та Україна.

Росія займає в рейтингу 59-е місце, Грузія — 73-е, а трійку лідерів склали Швейцарія, Німеччина і Франція.

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі