chrome firefox opera safari iexplorer

Із 1 липня запустять швидкісний потяг з Києва до Одеси

18 червня 2014 о 10:07

Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») має намір з 1 липня 2014 року запустити щоденний швидкісний потяг №761/762 сполученням Київ – Одеса.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив начальник головного пасажирського управління «Укрзалізниці» Ігор Бреус.

«Потяг №761/762 планується до призначення з 1 липня у сполученні Київ – Одеса «Інтерсіті+», — повідомив Бреус.

У той же час він не уточнив, який саме склад буде задіяно на даному маршруті.

«На Одесу відпрацьовується напрямок але поки що не Нyundai, а взагалі «Інтерсіті+». Який потяг курсуватиме в остаточному варіанті, чи це нові придбані крюківські потяги (електропоїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу – УНІАН), чи це Нyundai сьогоднішні, це вже вирішуватиме швидкісна компанія (держпідприємство «Українська залізнична швидкісна компанія», яка є оператором швидкісних потягів – УНІАН) виключно за технологічним процесом», — пояснив Бреус.

Як уточнили УНІАН у прес-службі «Укрзалізниці», квитки на даний потяг вже надішли в продаж.

Як повідомляв УНІАН, 12 червня генеральний директор «Укрзалізниці» Борис Остап‘юк повідомив, що запуск швидкісного потягу Київ – Одеса заплановано на серпень поточного року, уточнивши, що орієнтовний час у дорозі становитиме 4,5-5 годин.

Раніше «Укрзалізниця» розглядала можливість призначення швидкісного потягу складом «Україна-2» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу на локомотивній тязі за маршрутом Київ – Одеса.

Довідка УНІАН. З травня 2012 року в Україні з швидкістю до 160 км/год почали курсувати швидкісні міжрегіональні електропоїзди виробництва південнокорейської компанії Нyundai Rotem, зв'язавши Київ з Харковом і Львовом. Потім географію курсування потягів «Інтерсіті+» було розширено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖІз Харкова до Бердянська призначили додатковий поїзд

Оператором швидкісних потягів є державне підприємство «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК), яка оперує 10 міжрегіональними електропоїздами виробництва Hyundai Rotem і двома чеськими двоповерховими міжрегіональними поїздами подвійного струму Skoda.

Крюківський вагонобудівний завод (м. Кременчук, Полтавська обл.) є єдиним у СНД підприємством, що має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів, — пасажирських і вантажних.

Джерело: Уніан
Розділи: Туристичні новини

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути