chrome firefox opera safari iexplorer

Україна отримає 300 мільйонів доларів на реформування соцзахисту та розширення адресних допомог

09 липня 2014 о 12:00

Сьогодні Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР )підписали угоду щодо залучення позики в розмірі 300 млн доларів США на реалізацію проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». 

Позика буде залучена на 18 років з п'ятирічним пільговим періодом, повідомляє прес-служба Мінфіну. Відсоткова ставка складатиме до 1%. 

Гроші витратять на розширення адресної програми соціальної допомоги для підтримки найбільш вразливих та соціально найменш захищених груп населення.

«Проект допоможе розширити програму державної соціальної допомоги (забезпечення гарантованого мінімуму) для тих громадян, які найбільше її потребують. Буде впроваджено заходи, спрямовані на підвищення ефективності адміністрування соціальних виплат та послуг за підтримки національної інформаційної системи управління. Проект охоплює всі місцеві відділи соціального захисту, які підпорядковуються Міністерству соціальної політики України. Крім того, проект підтримає розвиток сімейних форм опіки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. Цей новий проект розрахований на шість років і є частиною загальної допомоги, яка надається Групою Світового банку Україні», — уточнили в Міністерстві фінансів. 

Нагадаємо, з 1 липня в Україні розпочала діяти нова програма компенсації додаткових витрат для найбідніших верств населення в умовах підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути