chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві знизять температуру гарячої води

21 липня 2014 о 10:05

Уряд зобов'язав підприємства скоротити на третину споживання газу через його нестачу в державі

Невдовзі у квартирах киян із кранів буде текти не гаряча вода, а тепла. Зниження температури анонсувало «Київенерго». На підприємстві це пояснюють тим, що йому обмежують постачання газу через тотальну економію в державі. 

«У таких умовах „Київенерго“ не має можливості підтримувати належний температурний графік теплоносія, відповідно це призведе до зниження температури гарячої води для споживачів», — ідеться в повідомленні компанії. 

Нагадаємо, уряд зобов'язав підприємства скоротити на третину споживання газу через його нестачу в державі, адже Росія перекрила газову трубу. 

Раніше «Нафтогаз України» взагалі погрожував відключити «Київенерго» від газопостачання через загальний борг у 1,7 млрд грн. Минулого тижня «Київенерго» перерахувало за газ 766 млн грн, але майже вся ця сума пішла на погашення рахунку за блакитне паливо вже за червень. Загалом підприємства усієї України винні «Нафтогазу» 19,8 млрд грн.

Джерело: Моє місто
Розділи: Суспільство

31 липня

Інші дати
Сергій Подолинський
1850 – громадський і політичний діяч, лікар, соціолог, економіст, публіцист, член «Женевського гуртка».
Розгорнути
Народився Олександр Маркович
(1790, с. Сварково, Сумська область – 1865) – український історик та етнограф. Основні праці присвячені історії дворянства, побута та етнографічним особливостям України.    
«Людське суспільство можливе лише тому, що є різноманітність типів і психологічних осіб окремих людей, бо ніяке суспільство не склалося б із цілком однакових однотипних індивідуумів". (Дмитро Чижевський)
Розгорнути
Народився Ілля Борщов
(1833, м.Петербург, Росія – 1878) – український та російський ботанік, натураліст, фахівець у галузі анатомії та фізіології рослин.  
Розгорнути