chrome firefox opera safari iexplorer

Добровольці зі Львова після АТО мріють залишитися в органах та зробити кар'єру офіцерів

23 липня 2014 о 09:45

Бійці батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», які у будь-який момент готові відправитись у зону проведення антитерористичної операції для несення служби, планують у майбутньому стати офіцерами міліції.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби головного управління МВС України у Львівській області.

Незважаючи на те, що кількамісячний курс навчання бійці вже пройшли, підготовка не припиняється і хлопці щодня вдосконалюють свої навички у стрільбі, рукопашному бою, маскуванні та в інших специфічних військових спеціальностях. І, звичайно, будують плани на майбутнє – вже після закінчення антитерористичної операції на сході України. 

Переважна більшість бійців батальйону планують залишитись у органах внутрішніх справ, а багато хто має у планах стати офіцерами міліції.

«Я маю економічну освіту – я банкір, — розповідає Ігор, боєць батальйону «Львів», — у подальшому я планую залишитись в МВС і робити кар’єру офіцера міліції. Оскільки я маю вищу освіту, я маю дуже хороші шанси на це».

Після закінченню вишу, Ігор відслужив у внутрішніх військах, але будувати кар’єру правоохоронця вирішив лише зараз – після того як пройшов курс навчання.

Те, що хлопці, котрі добровільно вступили до лав батальйону, мають всі шанси у майбутньому стати офіцерами міліції, підтвердив начальник головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.

«Я думаю, що саме у цих хлопців найкращі перспективи щодо подальшої служби в міліції. Вони прийшли добровільно, пройшли відповідну підготовку, а коли ситуація стабілізується, у них є прекрасні перспективи розвиватись далі. Вони можуть поступати у різні вищі навчальні заклади – як цивільні, так і у наші ВУЗи системи МВС, отримати відповідну освіту, офіцерське звання і працювати у міліції на різних посадах, у різних службах, згідно з їх бажаннями», — пояснив головний правоохоронець Львівщини.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути