chrome firefox opera safari iexplorer

Мобілізованим платитимуть удвічі більше

29 липня 2014 о 19:35

Держава підвищила рівень грошового забезпечення учасників антитерористичної операції, в тому числі мобілізованих. Відтепер усі вони отримуватимуть у середньому в 2 — 2,3 рази більше.

Про це розповів в інтерв'ю для кореспондента Укрінформу начальник відділу військово-соціальної роботи Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України полковник Віталій Голота.

«Встановлена виплата винагороди військовослужбовцям, які починаючи з 1 травня 2014 року безпосередньо беруть участь в антитерористичній операції, у розмірі 100 відсотків місячного грошового забезпечення, але не менше 3000 гривень, з розрахунку на місяць. Це дозволило підвищити рівень грошового забезпечення учасникам антитерористичної операції в середньому в 2 — 2,3 рази», — сказав Голота.

За його словами, така можливість з'явилася після постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. № 158 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету».

«Тепер призвані по мобілізації отримують його (грошове забезпечення — ред.) на рівні з тими військовослужбовцями, які проходять службу за контрактом. Такого не було раніше. За ними також зберігається (виплачується — ред.) й заробітна плата за місцем їхньої роботи до призову, але на період не більше року», — додав він.

Голота також повідомив, що мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника так само, як і призваного із запасу, становить 2 тис. 300 грн. Назвав він й інші конкретні цифри.

«Для даної категорії військовослужбовців (що беруть участь в АТО — ред.) розміри грошового забезпечення становлять: 5700 грн (стрілець), 7230 грн (командир відділення), 9600 грн (командир взводу), 12470 (командир роти), 13660 (командир батальйону)», — констатував полковник Голота.

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути