chrome firefox opera safari iexplorer

Наша культурна відповідь країні-агресору

30 липня 2014 о 11:23

Україна має намір ввести ліцензування російської книги і квотувати іноземну продукцію книговидання.

Про це повідомив віце-прем´єр України Олександр Сич, передає"Інтерфакс-Україна".

 "Ми введемо ліцензування російської книги і квотування іноземної книги залежно від того, скільки відсотків на ринку займає українська книга. Це стосується не тільки російської книги, але імпортних книг в цілому", — сказав він на прес-конференції в понеділок у Києві.

Сич переконаний, що необхідно вберегти українську книгу від надмірного російського імпорту, оскільки сьогодні 80% книг в Україні — не українські, і з них майже всі книги — російського виробництва.

«Я далекий від того, щоб говорити, що вся російська книга погана. Питання в тому, що все, що йде на український ринок, має третьосортний характер. Ми ніби інформаційне звалище, в яке скидають те, що не потрібно російському суспільству, плюс, скидають спеціальний продукт, спрямований на дестабілізацію ситуації в Україні», — додав віце-прем´єр.

Крім цього Сич повідомив, що у зв´язку з рішенням уряду про введення секторальних санкцій проти продукції, виробленої в Росії, він запропонував ввести санкції щодо книг російського виробництва.

Як відомо, раніше організатори Львівського форуму видавців оголосили про намір бойкотувати представників Росії.

Джерело: 7dniv.info
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути