chrome firefox opera safari iexplorer

У Луцьку розпочався фестиваль «Бандерштат»

01 серпня 2014 о 13:02

Організатори фестивалю «Бандерштат», який стартує сьогодні в Луцьку, оприлюднили докладну карту-схему території заходу. Вона включає в себе інформацію про фестивальні об'єкти і список телефонів служб першої необхідності.

Епіцентром «Бандерштату» стане луцький іподром, поряд з яким буде розташовуватися парковка для автомобілів. Ще одним важливим об'єктом стане наметове містечко, яке розгорнеться з північно-східної сторони від іподрому. Глядачів, які будуть під час фестивалю жити в місті, а не в наметах, до 01.00 ночі будуть розвозити по п'яти різних маршрутах спеціальні фестивальні автобуси.

«Бандерштат», який триватиме з 1 по 3 серпня, включає в себе музичну, літературну та арт-програму. На двох концертних сценах (великий і акустичної) фестивалю за три дні виступлять близько півсотні виконавців. Серед хедлайнерів – українські гурти «Мотор'ролла», «Кому вниз», «Скрябін», а також ірландська Сruachan. На фестивалі відбудеться концертний дебют нового проекту Олександра Положинського «Був'є».

«Я звик до того, що мене сприймають як соліста «Тартака» і глядачі завжди готові співати пісні групи. «Був'є» — новий гурт, і тому у мене є момент невпевненості, мандражу. До цього ми показували публіці лише одну пісню, інші сім-вісім, які ми будемо грати, люди почують вперше. Цей виступ може стати єдиним в історії «Був'є». Може, ми зрозуміємо, що живі концерти – це не наше», — розповів Положинський міркуваннями напередодні фестивалю Gazeta.ua.

Також організатори повідомили, що фестиваль відвідає активіст Четвертої сотні Самооборони Майдану, організатор окремого Козацького батальйону добровольців Михайло Гаврилюк, який зустрінеться із бандерштатівцями на гутірковій сцені фестивалю.

Повністю програму можна побачити тут.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути