chrome firefox opera safari iexplorer

Ось ці російські політики зрадили своє українське коріння

16 серпня 2014 о 11:05

Відомості про російських політиків, які мають українське походження, але старанно працюють проти Батьківщини.

Виявляється, у Росії працює численна кількість політиків, які дуже тісно пов’язані з Україною, але замість підтримки, навпаки роблять все, аби знищити цю державу.

Наприклад, одіозний російський політик Володимир Жиріновський, відомий своїми антиукраїнськими висловлюваннями, хоч і народився в Алма-Ати, утім, його батько походить із Західної України (Костопіль, Рівненська область), інформує espreso.tv.

А Геннадій Онищенко – колишній головний державний санітарний лікар Російської Федерації, який відомий завдяки численним заборонам та обмеженням щодо продажу української продукції в Росії, свою медичну освіту здобув у Донецькому державному медичному інституті.

Цікаво, що цими двома прикладами абсурдність російських політиків, які насправді дуже тісно пов’язані з Україною, не обмежується. Журналісти Еспресо.TV склали цілий список антиукраїнських політиків в Росії, які народилися в Україні, але зрадили Батьківщину:

 Валентина Матвієнко – російський політик, під чиїм головуванням Рада Федерації РФ дала дозвіл Володимиру Путіну на введення російських військ на територію України.

Фото: tataram.ru

Вона народилася в Шепетівці, Хмельницької області і до 18 років жила в Україні.

Згідно з рішенням Шепетівської міської ради та громади міста від 2 березня 2014 року Матвієнко занесена на дошку ганьби міста під номером один. За дії щодо анексії Криму до Матвієнко застосовані санкції ЄС — їй заборонено в'їзд до країн Євросоюзу та заморожені всі активи на його території.

Володимир Мединський – нинішній міністр культури Росії, відомий своєю українофобією та перекручування історичних фактів. За походженням — українець. Мединський народився у Черкаській області, у місті Сміла.

Фото: politikus.ru

Колишній міністр культури РФ також з України. Олександр Авдєєв народився в місті Кременчук, Полтавської області.

Фото: www.pravmir.ru

Володимир Комоєдов – депутат Держдуми п’ятого скликання, голова комітету з оборони. Він також уродженець України, Дніпропетровщини (місто Нікополь), утім, тепер його справа – охорона Росії.

Фото: izvestia.ru

Ще одна українка опікується безпекою країни-агресора. Ірина Ярова – з 2011 року голова комітету Держдуми Федерального збору РФ 6 скликання з безпеки та протидії корупції.

Фото: kamchatka.er.ru

Вона народилась у Макіївці, Донецька область. Ірина Анатоліївна колись наважувалась критикувати владу та «Єдину Росію», не виступала з пропутінськими промовами. Однак пізніше «перефарбувалась» та стала висловлюватись проти опозиціонерів, назвавши їх подібними до терористів та кримінальників.

Головна поборниця корупції, Ярова сама неодноразово була звинувачена у цій справі.

Володимир Зорін – колишній міністр РФ, колишній державний радник РФ 2 класу, член партії «Єдина Росія». Володимир Юрійович, що так старанно йшов угору кар’єрними сходинками в Росії, народився у Вінниці.

Фото: www.neweurasia.ru

Сергій Глазьєв – радник Путіна з питань регіональної економічної інтеграції. Тричі був депутатом Держдуми, 2004 року навіть балотувався в Президенти РФ. Сергій Глазьєв народився в Україні, у Запоріжжі.

Фото: www.1tvnet.ru

Валерій Комісаров – телеведучий та письменник, колишній депутат Державної думи (1999 — 2011), член Найвищої ради партії «Єдина Росія». Валерій Якович народився у Харкові.

Фото: likeness.ru

Євген Примаков – 3-й голова уряду РФ, 2-й міністр закордонних справ РФ, народився у Києві.

Фото: www.mk.ru

Джерело: Експрес
Розділи: Суспільство

26 листопада

Інші дати
Народився Пилип Морачевський (псевд. — Хвилимон Галузенко)
(1806, с. Шестовиця, Чернігівська область – 1879) – український письменник, поет-романтик, перекладач. Автор перекладу українською мовою всіх чотирьох Євангелія, «Діяння Апостолів», «Апокаліпсис», «Псалтир». Євангелія в перекладах Морачевського досі використовують під час богослужінь.
«Все минеться, правда зостанеться» (Пилип Морачевський)
Розгорнути
Народився Олександр Левада (Косяк)
(1909, с. Кривчунка, Черкаська область – 1995) – український драматург та кіносценарист. Автор творів «Гомін лісів Таращанських», «Південний захід», «Фауст і смерть», роману «Два кольори». За його сценаріями поставлені фільми «Українська рапсодія», «Берег надії», «Родина Коцюбинських»
Розгорнути
Народився Опанас Заливаха
(1925, с. Гусинка, Харківська область – 2007) – український живописець, відомий правозахисник-шістдесятник. Лауреат Шевченківської премії за твори останніх років «ХХ вік», «Мироносиці», «Українська мадонна», «Портрет Василя Стуса», «Портрет Шевченка», «Козака несуть», «Початок». Автор книги «Алла Горська. Червона тінь калини. Листи. Спогади. Статті».
«Все можна взяти в чужинця, окрім віри. Віра, взята у чужинця, губить» (Опанас Заливаха)
Розгорнути