chrome firefox opera safari iexplorer

З 15 вересня в Україні подорожчає стаціонарний зв'язок

03 вересня 2014 о 11:33

В Україні з 15 вересня 2014 року подорожчає на 14% абонентська плата на міський телефонний зв'язок для всіх категорій абонентів, на сільську телефонний зв'язок — на 27%.

Про йдеться в рішенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗ) від 2 вересня.

Згідно з рішенням НКРЗ, передбачено введення в дію нових граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, а саме: тарифів на міський та сільський телефонний зв'язок шляхом збільшення абонплати в один етап, в середньому на 15,5% для всіх категорій споживачів і з урахуванням диференціації в процентному відношенні між міським і сільським телефонним зв'язком.

Зокрема, відбудуться такі зміни тарифів: на міський телефонний зв'язок — збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 14%; на сільський телефонний зв'язок — збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 27%.

«Абонентська плата за користування телефонним апаратом для населення і бюджетних установ міст і райцентрів складе 33,26 гривень без погодинної оплати місцевих розмов та з погодинною оплатою 29,91 гривень. Нова абонплата за місцевий телефонний зв'язок для населення сіл і селищ міського типу складе 26, 32 гривень без погодинної оплати і 23,01 гривень з погодинною (всі тарифи вказані без податку на додану вартість)», — йдеться в повідомленні.

При цьому зростання абонплати встановлене і для небюджетних організацій: 47,63 гривень без погодинної оплати місцевих розмов та з погодинною оплатою — 43,08 гривень. Для сіл і селищ нова абонплата зросте до 41,29 гривень без погодинної оплати і 36,15 гривень з погодинною.

Як повідомлялося, до 30 листопада 2014 року дзвінки на місцеві фіксовані номери з таксофонів Укртелекому безкоштовні.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути