chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні знову зростають тарифи на зв'язок

26 червня 2012 о 12:54

У цьому році на фіксований телефонний дзвінок в Україні зростуть тарифи для міста на 10%, для сільської місцевості на 20%. Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора Департаменту економічного аналізу національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку і інформатизації Тетяна Ієвлєва, передає кореспондент УНН.

«За користування фіксованим телефонним дзвінком у містах без погодинної плати відбудеться підвищення тарифів на 10%. Тобто, із 24,78 грн до 27,26 грн. За користування основним телефонним апаратом у сільській місцевості тарифи підвищаться на 20%. На першому етапі з 13,52 грн до 14,58 грн без погодинної оплати і з 11,84 грн до 13 грн з погодинною оплатою; на другому етапі для абонентів без погодинної оплати буде становити 16,38 грн, а з погодинною оплатою 14,32 грн», — повідомила Т.Ієвлєва.

За її словами, у минулому році для села тарифи збільшилися на 18%, в цьому році вони збільшаться на 20%. Перший етап підвищення тарифів почнеться 1 липня .а другий 1 листопада.

Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути