chrome firefox opera safari iexplorer

Оприлюднено рейтинг найбільш високооплачуваних письменників світу

12 вересня 2014 о 10:09

Forbes опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних письменників світу. Рейтинг складено за підсумками року з червня 2013 по червень 2014, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Перше місце посів американець Джеймс Паттерсон, автор детективів і трилерів. Він написав серію книг про інспектора Алекса Кросса і детектива Майкла Беннета, а також більше десяти романів в серії «Жіночий клуб розслідувань вбивств». Його гонорар за 12 місяців склав $ 90 млн, а за останні десять років Паттерсон заробив $ 700 млн.

На другому місці рейтингу Ден Браун із заробітком в $ 28 млн, що на $ 6 млн більше минулорічного результату. Його книга «Інферно», випущена в 2013 році, була продана в США в кількості 1 млн 400 тис. примірників. В даний час вирішується питання про її екранізацію.

Третє місце дісталося автору детективів і романів про кохання Норі Робертс. Її дохід — $ 23 млн. Це на $ 1 млн більше, ніж у Даніели Стіл — автора класичних жіночих бестселерів.

На п'ятому місці з $ 20 млн доходу Стефані Плам з детективами про походеньки продавщиці бюстгальтерів.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути