chrome firefox opera safari iexplorer

Із Києва до Ужгорода й Івано-Франківська пустять додаткові потяги

20 жовтня 2014 о 11:02

Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») на період осінніх шкільних канікул призначила два додаткові поїзди, що з’єднують столицю України з Ужгородом та Івано-Франківськом, повідомили УНІАН у прес-службі відомства.

Зокрема, додатковий поїзд № 239/207 за маршрутом Київ — Ужгород вирушатиме 24 жовтня о 19:54 і прибуватиме до Ужгорода наступного дня о 6:17. У зворотному напрямі поїзд вирушатиме 26 жовтня о 13:21 і прибуватиме до столиці о 6:17. 

Поїзд курсуватиме із зупинками, зокрема, на станціях Коростень, Новоград-Волинський, Шепетівка, Львів, Стрий, Славське, Воловець, Свалява і Мукачеве. 

Додатковий поїзд № 269/219 за маршрутом Київ — Івано-Франківськ відправиться в рейс 24 жовтня о 22:23 і прибуде до Івано-Франківська об 11:37. У зворотному напрямі поїзд відправиться 26 жовтня о 20:00 і прибуде в столицю о 9:01. 

Поїзд курсуватиме із зупинками, зокрема, на станціях Козятин, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль і Львів. 

У повідомленні відзначається, що продаж квитків на вищезазначені поїзди вже відкрито у всіх залізничних касах і в онлайн-системі бронювання і купівлі проїзних документів booking.uz.gov.ua.

«Укрзалізниця» постійно аналізує попит пасажирів на перевезення залізничним транспортом і з урахуванням власних можливостей (наявності вільного рухомого складу, пропускної спроможності вокзалів) призначає додаткові поїзди і збільшує кількість вагонів у цілорічних поїздах», — повідомляє прес-служба. 

Довідка УНІАН. Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») — орган управління залізничним транспортом загального користування, здійснює централізоване управління процесом перевезень у внутрішньому і міждержавному сполученнях, регулює виробничо-господарську діяльність залізниць.

Джерело: УНІАН
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути