chrome firefox opera safari iexplorer

Здорові звички, які приносять шкоду

29 жовтня 2014 о 15:09

Багато вважають, що восьмигодинний сон є повноцінним і корисним. Однак оптимальна тривалість сну повинна становити сім годин

В Англії були проведені дослідження, які виявили сім корисних, на перший погляд, звичок, які завдають шкоди здоров'ю, пише toneto.net.

Щоденні водні процедури

Миття гарячою водою з милом позбавляє шкіру природних жирових виділень і призводить до відчуття сухості. Внаслідок чого на шкірі можуть утворюватися тріщини, в які легко проникає інфекція. Дерматологи рекомендують рідше митися гарячою водою з хімічними засобами гігієни і віддавати перевагу більш прохолодній воді.

Восьмигодинний сон

Багато вважають, що восьмигодинний сон є повноцінним і корисним. Однак така звичка може викликати синдром хронічної втоми. Джим Хорн — професор британського центру дослідження сну вважає, що оптимальна тривалість сну повинна становити сім годин. Він також рекомендує спати вдень 15-20 хвилин. Денний сон протягом декількох хвилин здатний відновити куди більше сил і енергії, ніж ціла годину нічного сну.

Полоскання рота

Вода змиває шар фтору, який утворюється на зубах після чищення зубів. Протягом півгодини після чищення, не можна брати в рот будь-які рідини. Крім того, після їжі також необхідно почекати півгодини, і прополоскати рот.

Відпочинок після їжі

У народі прийнято відпочити після прийому їжі. Але організм, перебуваючи в спокої, не може правильно перетравлювати з'їдене. Таким чином, порушується обмін речовин і калорії відкладаються у вигляді підшкірного жиру.

8 січня

Інші дати
Народився Степан Васильченко (Панасенко)
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)
Розгорнути
Народився Степан Більський
(1866, с. Борзна, тепер Чернігівська область – 1943) – український геолог. Провадив геологічні дослідження на Житомирщині та Волині. Вікдрив родовища топазів та моріонів.
Розгорнути
Народився Гнат Юра
(1888, с. Федвар, тепер с. Підлісне Кіровоградської обл. - 1966) - український актор театру та кіно, режисер. Як мистецький керівник і режисер Київського драматичного театру ім. Франка, підготував близько 100 вистав.
Розгорнути
Народився Василь Симоненко
(1935, с. Біївці Полтавська область –1963) – український поет і журналіст, майстер ліричного вірша.
«І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть. Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» (Василь Симоненко)
Розгорнути