chrome firefox opera safari iexplorer

Здорові звички, які приносять шкоду

29 жовтня 2014 о 15:09

Багато вважають, що восьмигодинний сон є повноцінним і корисним. Однак оптимальна тривалість сну повинна становити сім годин

В Англії були проведені дослідження, які виявили сім корисних, на перший погляд, звичок, які завдають шкоди здоров'ю, пише toneto.net.

Щоденні водні процедури

Миття гарячою водою з милом позбавляє шкіру природних жирових виділень і призводить до відчуття сухості. Внаслідок чого на шкірі можуть утворюватися тріщини, в які легко проникає інфекція. Дерматологи рекомендують рідше митися гарячою водою з хімічними засобами гігієни і віддавати перевагу більш прохолодній воді.

Восьмигодинний сон

Багато вважають, що восьмигодинний сон є повноцінним і корисним. Однак така звичка може викликати синдром хронічної втоми. Джим Хорн — професор британського центру дослідження сну вважає, що оптимальна тривалість сну повинна становити сім годин. Він також рекомендує спати вдень 15-20 хвилин. Денний сон протягом декількох хвилин здатний відновити куди більше сил і енергії, ніж ціла годину нічного сну.

Полоскання рота

Вода змиває шар фтору, який утворюється на зубах після чищення зубів. Протягом півгодини після чищення, не можна брати в рот будь-які рідини. Крім того, після їжі також необхідно почекати півгодини, і прополоскати рот.

Відпочинок після їжі

У народі прийнято відпочити після прийому їжі. Але організм, перебуваючи в спокої, не може правильно перетравлювати з'їдене. Таким чином, порушується обмін речовин і калорії відкладаються у вигляді підшкірного жиру.

4 травня

Інші дати
Народилася Марія Тессейр-Донець
(1889, м. київ - 1974) - оперна співачка (колоратурне сопрано) і педагог, заслужений діяч мистецтв. Партії:Марильця, Панночка, Оксана ("Тарас Бульба", "Утоплена", "Різдвяна ніч" М. Лисенка), Розіна ("Севільський цирульник" Дж. Россіні) та ін.
Розгорнути
Народився Лео Сирота
(1885, м. Кам'янець-Подільський – 1965) – піаніст-віртуоз. В віці 11 років уже давав уроки учням і гастролював з концертами. Навчався та викладав в консерваторіях Києва та Львова. Основоположник школи фортепьянної музики Японії.
Розгорнути