chrome firefox opera safari iexplorer

Більше 80% українців дізнаються новини з телевізора

29 жовтня 2014 о 15:18

83,5% українців дізнаються новини про ситуацію в Україні з українського телебачення.

Про це йдеться у прес-релізі Київського міжнародного інституту соціології за підсумками проведеного дослідження.

При цьому 31% дізнаються новини з інтернету, 29% – від знайомих та родичів, 21% – з російського телебачення, 29% – українських газет та журналів, 16% – українського радіо, 11% – соціальних мереж, блогів, 2% – російських газет та журналів, 1% – з російського радіо.

Серед українського населення в цілому 9% регулярно переглядають російські телеканали, 29% роблять це час від часу, а 61% не дивляться російські телеканали (1% не визначились), йдеться у повідомленні.

При цьому 22% українців повністю довіряють українському телебаченню, 59,5% – довіряють лише частково, 14% – взагалі не довіряють (4,5% не визначилися). Ці показники значно різняться у різних регіонах України – на заході рівень довіри значно вищий, ніж на сході.

Лише 5% українців повністю довіряють російському телебаченню, 26% – довіряють лише частково, 48,5% – взагалі не довіряють (20,5% не визначилися). При цьому на заході і в центрі практично ніхто з респондентів повністю довіряє російському ТБ. Довіряють лише частково 8% у Західному та 14% у Центральному регіоні, і взагалі не довіряють – 81% і 58% відповідно.

Натомість, у Східному регіоні (з Донбасом) 17% повністю довіряють російському ТБ, більше половини населення – 63% – довіряють йому частково, і 12% не довіряють взагалі.

Якщо розглянути окремо Донбас, то 20,5% його населення повністю довіряють, 67% — частково, і лише 7% — взагалі не довіряють.

Опитування проводилося 9-19 жовтня. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2025 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх областей України (окрім Луганської області та АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути