chrome firefox opera safari iexplorer

З 9 листопада пільговиків не пустять у метро без «картки киянина»

30 жовтня 2014 о 15:49

Кияни, які мають право безкоштовного проїзду у метро, повинні до 9 листопада оформити «картку киянина», щоб і надалі безкоштовно користуватися цією пільгою.

Про це заяви мер Києва Віталій Кличко після відвідування управління праці і соцзахисту населення Дарницької райдержадміністрації, повідомляє сайт КМДА.

Водночас, він додав, що ті, хто не встигнуть оформити картку до 9 листопада, зможуть її отримати в будь-який інший день.  

За словами Кличка, наразі «картку киянина», яка дає право пільговикам на безкоштовний проїзд в метро, вже отримали понад 100 тисяч мешканців столиці.

Загалом кількість пільговиків, яким картка потрібна для проїзду в метро, становить понад 126 тисяч киян, відзначили в прес-службі КМДА.  

Як повідомлялося раніше, частина столичних пільговиків більше не зможуть їздити в метро за посвідченнями. Для отримання цієї послуги надалі їм необхідно оформити «картку киянина».

Зокрема, мова йде про інвалідів, яким надали пільгу за міською програмою «Турбота»; пенсіонерів; людей, які не мають права на пенсію (вони не відпрацювали пенсійний стаж, але міська влада оплачує їм проїзд); одного з батьків багатодітної сім’ї та непрацюючих людей, які доглядають за дітьми-інвалідами.

Після цього столична влада 9 жовтня продовжила на один місяць термін для отримання «картки киянина» пільговиками, які мають право безкоштовного проїзду у метро.

Отримати «картку киянина» можна у відділах соцзахисту населення, а токож на першому поверсі адміністрації метрополітену (проспект Перемоги, 35).

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути