chrome firefox opera safari iexplorer

Як економити гарячу воду?

10 листопада 2014 о 10:15

Ощадливість при використанні гарячої води в домашніх умовах дозволяє економити до 14% коштів на оплату послуги. Для цього варто пройти 4 кроки: використовувати менше води, зменшити температуру термостата водонагрівача, ізолювати водонагрівач і трубопроводи гарячої води, встановити ефективніший водонагрівач.

Сім’я з 4 осіб, котра щоденно користується душем протягом 5 хвилин, за місяць використовує стільки води, скільки питтєвої води споживає одна людина за 3 роки. Враховуючи цей факт, варто притримуватися певних способів економії води.
 
Першим способом є встановлення аераторів в крани, щоб обмежити протікання води до 3-4 л/хвилину, а не 9-10, що відбувається в звичайних кранах. Наступним кроком є організаційний: при появі протікання – негайно замінити поломку. Третій крок полягає в тому, щоб купувати нову техніку (пральну машину, посудомийну) тільки з найвищим степенем економії. На час сімейної відпустки не забувайте вимикати водонагрівач.
 
Зниження вказівника термостату електричного бойлера з 55 до 45 градусів принесе 5 % економії електроенергії. Щорічна заміна магнієвого аноду і чищення електроду, крім економії, подовжує термін використання бойлера.
Залишилися питання? Задайте їх на нашому форумі.

Джерело: ecotown.com.ua
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути