chrome firefox opera safari iexplorer

На зарплати освітянам можуть виділити 370 млн грн

23 березня 2011 о 14:12

Кабінет Міністрів має намір запропонувати Верховній Раді збільшити на 370 млн гривень видатки державного бюджету для збільшення окладів ряду категорій працівників освіти.

Про це сказав Прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

Зокрема, за його словами, Кабмін на засіданні в середу розгляне рішення про 20% надбавку до окладів психологів, вихователів дошкільних і середніх спеціальних навчальних закладів, що працюють у системі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства культури і Міністерства соціальної політики.

У цілому, за словами прем’єра, надбавки передбачаються для приблизно 350 тис. працівників освіти, яких раніше таке підвищення не торкнулося.

Він зазначив, що в 2010 році зарплати бюджетникам, у тому числі працівникам освіти, переглядалися 5 разів.

За словами Азарова, зараз середній оклад педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх, середніх та вищих навчальних закладів 1 та 2 категорії становить близько 2 тис. гривень, середній оклад працівників освіти вузів 3-4 рівня акредитації – близько 3 050 гривень.

Він додав, що в 2011 році оклади бюджетникам, у тому числі педагогічним працівникам, будуть переглядатися щокварталу.

Нагадаємо, 22 березня близько 10 тисяч педагогів зібралися перед Кабміном з вимогою підвищити зарплати.

Микола Азаров виніс міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику сувору догану за те, що він допустив, щоб вчителі вийшли на акції протесту.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини освіти Освічена

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути