chrome firefox opera safari iexplorer

На дошкільну освіту в Україні витратять 5 млрд грн

19 лютого 2013 о 15:07

Відповідно до Державної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року планується витратити 5 млрд грн. Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти міністерства освіти і науки, молоді та спорту Тамара Панасюк, передає кореспондент УНН.

За її словами, для збільшення обсягів фінансування дошкільної освіти на період до 2017 року, як це заплановано у Програмі, необхідно різке зростання доходів місцевих бюджетів.

“І ці кошти, які передбачені, що забезпечать різке зростання фінансування, то це додаткові кошти до бюджету за рахунок Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти”, — сказала вона.

Також, Т.Панасюк повідомила, що Мінфіном встановлюється норматив утримання однієї дитини у дошкільному навчальному закладі і він на сьогодні становить 6,4 тис. грн на рік.

Як повідомляв УНН, заступник директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти міністерства освіти і науки, молоді та спорту Тамара Панасюк повідомила, що протягом останніх 3 років мережа дошкільних дитячих закладів розширилась на 906 одиниць.

Нагадаємо, в 25 регіонах України охоплення дітей старшого дошкільного віку, що відвідують дитячі садки, становить 100%.

Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути