chrome firefox opera safari iexplorer

У Табачника зізналися: грошей вистачить лише на підручники для 11-х класів

08 липня 2011 о 16:20

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України обіцяють вчасно й у повному обсязі забезпечити підручниками лише учнів 11-х класів.

Про це на прес-конференції в Києві повідомив директор Департаменту дошкільної та загальної середньої освіти міністерства Олег Єресько.

«Підручники будуть готові та розвезені по школах вже до Дня Незалежності, – запевнив О.Єресько. – Міністерство виділило 120 млн. грн. на друк, зберігання та доставку. Буде надруковано 5 млн. книг, серед яких 127 найменувань – підручники різних рівнів та на різних мовах».

Водночас, за словами О.Єреська, на друк всіх підручників для учнів інших класів коштів не вистачає.

За словами першого заступника директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослава Серебрянського, підручники друкуються з квітня і на сьогодні вже видруковано понад третина тиражу, серед яких 10 найменувань: хімія, фізика, екологія та ін.

Доставку підручників у школи обіцяють розпочати з наступного тижня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути