chrome firefox opera safari iexplorer

Українцям обіцяють відключати світло не більше двох годин на добу

24 грудня 2014 о 09:27

Впровадження графіків тимчасового відключення електроенергії дозволить забезпечити припинення електропостачання споживачам не більше, ніж на дві години з 9:00 до 23:00.

Про це йшлося під час селекторної наради з питань забезпечення контролю за дотриманням встановлених режимів електроспоживання, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

При цьому споживач буде проінформований про конкретний час відключення електричної енергії та її включення, «що дозволить планувати свою діяльність протягом доби і забезпечить зниження соціальної напруженості серед населення».

Учасники селекторної наради звернули увагу, що застосування зазначених протиаварійних графіків протягом тривалого часу доби негативно впливає на соціально-економічну ситуацію в Україні і викликає нарікання у населення.

«Однак у ситуації, яка склалася в енергетичній галузі із забезпеченням електростанцій паливом, ліквідація аварійної ситуації без застосування відключень споживачів нині неможлива», — зазначили в Міненерговугілля.

Як повідомляв Корреспондент.net, напередодні, 22 грудня, Укренерго вводило графіки аварійних відключень електроенергії на 5,2 ГВт через зупинку 30 блоків на електростанціях.

Нагадаємо, в Україні запровадили з 1 грудня 2014 року графіки аварійних відключень електрики в усіх областях. В Укренерго наголошували, що дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії стався, зокрема, через аварійне відключення енергоблоку №3 на Запорізькій АЕС 28 листопада.

Також причинами є низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, нестача гідроресурсів, збільшення споживання через похолодання.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк 19 грудня обіцяв зробити все можливе для зменшення кількості віялових відключень електроенергії до 2015 року.

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути