chrome firefox opera safari iexplorer

«Ластівчине гніздо» стане виставковим майданчиком?

27 березня 2011 о 11:49

Робоча група уряду Криму схвалила концепцiю розвитку об'єкта культурної спадщини палац «Ластiвчине гнiздо» в Ялтi.

Як повiдомляє Головне управлiння iнформацiйної полiтики Ради мiнiстрiв автономiї, документ передбачає змiну цiльового призначення палацу з об'єкта громадського харчування в культурно-виставковий центр, реконструкцiю пам'ятки i приведення прилеглої територiї в належний вигляд.

Зокрема, планується облаштувати 2 оглядовi майданчики, що розташованi в безпосереднiй близькостi вiд палацу, вiдремонтувати пiд'їзнi шляхи. 

В експозицiйних примiщеннях буде створено постiйно дiючу художню виставку, присвячену iсторiї «Ластiвчиного гнізда» i Пiвденного берега Криму. Таким чином, палац має можливiсть стати популярним виставковим «майданчиком» кримського вiддiлення Спiлки художникiв України, самодiяльних художникiв i майстрiв декоративно-прикладного мистецтва.

Усерединi палацу, а також на територiї, прилеглiй до нього, буде органiзовано заходи культурно-освiтнього характеру (концерти камерної музики, вечори-зустрiчi, цикли iсторико-лiтературних вечорiв, театралiзованих вистав, презентацiї).

Планується створення виставкового павiльйону, де вiдкриється художнiй салон для органiзацiї торгiвлi роботами живопису, фотороботами, декоративно-прикладними виробами, сувенiрною продукцiєю, краєзнавчою лiтературою, що рекламують визначнi пам'ятки Криму.

На думку фахiвцiв, за правильної органiзацiї реклами i вжиття заходiв iз залучення вiдвiдувачiв, його вiдвiдуванiсть може бути порiвнянна з таким популярним об'єктом, як Лiвадiйський палац-музей.

Пiсля доопрацювання та обговорення проекту концепцiї розвитку палацу «Ластiвчине гнiздо», документ буде винесено на розгляд Радмiну автономiї.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути